הפלגות נופש באירופה – כל המידע

הפלגות נופש תופסות תאוצה יותר ויותר בציבור הישראלי, בין היתר, בשל ירידת מחירים משמעותית בענף הקרוזים. 

בעבר הלא רחוק, נופש על גבי אוניית תענוגות נתפס כבילוי השייך לעשירים בלבד, אולם כיום, ניתן למצוא חבילות הפלגה למגוון יעדים במחירים נוחים, כמו למשל; חבילות נופש באירופה אשר לעיתים הינן זולות יותר, ממחירי המלונות באירופה.

קרוז באירופה – יתרונות:

אירופה היא אחד היעדים המועדפים לקרוז בעיני רבים. היתרונות בקרוז לאירופה הן, בין היתר; היכולת לטייל במספר רב של מקומות בזמן קצר יחסית, כך שאם אתם ממצים במהירות את הנופים הנפרשים מול עיניכם, בהפלגה לאירופה, תוכלו לבקר במגוון רחב של יעדים ומקומות, תוך זמן קצר.

יתרה מזאת, רבים נוהגים לצאת לקניות באתרים תיירותיים במהלך הקרוז. ביעדים רגילים קניות אלו יקרות ופעמים רבות לא משתלמות. אירופה לעומת זאת, מחזיקה במחירים נמוכים יחסית במקומות רבים, כך שהקניות והבילויים בעיירות הנמל הינן במחירים סבירים לחלוטין.

כפי שהזכרנו, היעדים באירופה הינם רבים ולא ניתן לבקר בכל המקומות בהפלגה אחת. עם זאת, ישנם מספר יעדים פופולריים שכדאי לכלול בקרוז, הן בשל הנופים הנדירים הקיימים בהם והן בשל חיי העיר והתרבות המגוונת שתוכלו לראות בהם. מומלץ לוודא, שהיעדים הללו אכן קיימים בהפלגה.  

שני יעדים שאסור לכם לפספס:

1. הפיורדים הנורווגיים – בנורבגיה הכוח השליט הוא; הנופים המרהיבים. המאפיין המרכזי של הנופים הוא, המפלים האדירים הזורמים בין עצי עבות לכיוון הים. מפורסם מכולם הוא מפל שבע האחיות - המפל מפוצל לשבעה מפלים שונים הזורמים אל הים מגובה רב.

חבל הפיורדים הוא האזור היפה מכולם. במקום תוכלו לראות פיורדים המתנשאים לגובה רב מכל כיוון כאשר במרכזם זורם נחל רחב ידים. תוכלו לשכור סירות קטנות לשיט, ולהנות מגובהם העצום של הפיורדים המתנשאים מעליכם. כמו כן, ישנם טיולים רגליים על הפיורדים. 

היעד מומלץ עבור כל מי שנופים מרהיבים הם חלק בלתי נפרד מחוויית הנופש שלו. 

2. הים הבלטי -  היעד כולל מספר תתי יעדים, בהם תוכלו לפגוש תרבויות וחיי עיר עשירים ומרתקים, כל זאת, לצד נופים יפיפיים שלא יעדרו מכם, לכל אורך השהות במקומות הללו. 

במהלך הטיול, תוכלו לסייר במספר ערים בהם מרכזי עתיקות שמורים, ארמונות נדירים, שרידים לתרבויות עתיקות ועוד.

בין ההרים הבולטות ניתן למצוא את טאלין בירת אסטוניה, סטוקהולם בירת שוודיה שבה תוכלו לסייר ברובע העתיק. יעד נוסף הוא; סנט פטרסבורג, בעיר ניתן לראות ארמונות עתיקים, המהווים את סמלה של העיר, ומעניקים לה ניחוח עתיק. 

טיפ אחד שיהפוך את הקרוז שלכם למושלם:

ברצוננו להעניק לכם טיפ חשוב, שיעזור לכם להנות מהחופשה בצורה מושלמת:

  • איכות מול כמות -  כאשר אתם מבררים על קרוז איכותי, חשוב לזכור, נופש מושלם על גבי אונייה, אינו זה שיעניק לכם יעדים תיירותיים רבים ככל האפשר. על פי רוב, ההפך הוא הנכון, סיור במקומות אחדים, תוך שמירה על מרווחי זמן נאותים למנוחה, כמו גם זמן רחב יותר לסיור והכרת היעד, הוא מה שהופך את הקרוז למושלם. 

 

עליכם לבדוק האם אתם מטיילים חרוצים המעוניינים להספיק כמה שיותר או שאתם מעדיפים את הרוגע והשלווה שתינתן לכם בין התחנות ובמהלך הסיורים ביעדים עצמם.                                      

לסיום, ניתן לסכם שהקרוז לאירופה נמצא בראש רשימת ההפלגות אצל המטייל הישראלי, בשל מספר יתרונות משמעותיים שמחזיקים היעדים הללו. 

ניתן להנות מנופים מרהיבים, לצד חיי עיר מעניינים וכל זאת במהלך פרק זמן קצר יחסית.

 

הפלגות לאירופה
חייגו אלינו עכשיו
8288*
ql
שעות פתיחה
סניף חיפה:
א' עד ה': 19:00 - 8:00
ו': 14:00 - 8:00
סניף תל-אביב:
א' עד ה': 17:00 - 8:30
ו': 8:00 - 12:00
סניף אשדוד:
א' עד ה': 16:00 - 8:00