5 לילות 20/06/21

רודוס
מיקונוס
פטמוס
cruise
ex צופים בהפלגה

תכנית ההפלגה

יום א׳
חיפה
הפלגה בשעה 13:00
day
יום ב׳
רודוס
הגעה בשעה 15:00 | הפלגה בשעה 22:00
רודוס – "אי השמש", האי הגדול והפופולארי באיי הדודקנס מציע שילוב מושלם של ים, שמש וחופים מקסימים יחד עם אתרים היסטוריים ובילויים סוערים בלמעלה מ-600 פאבים, טברנות ומועדונים. האוכלוסייה של רודוס מונה כ- 110,000 תושבים ומשתרעת על פני שטח של 1398 קמ"ר. תפאורת האי מורכבת בעיקר מגבעות והרים מכוסים בעצים, בתים לבנים ויפים, חופים קסומים, ואווירה אמיתית של חופש.
day
יום ג׳
מיקונוס
הגעה בשעה 10:00 | הפלגה בשעה 22:00
מיקונוס הוא אחד מהאיים הקיקלידיים, שבחזותו מזכיר את ייוון מהגלויות - רקע של חופים זהובים הנושקים לים הכחול, בתים לבנים ובוהקים וכיפות כנסייה כחולות. האי מושך אליו כמילון תיירים בכל שנה ואהוב במיוחד על סלבריטאים בחופשה וסלבריטאים יוונים שבנו בו את בתי הכפר שלהם באי. מיקונוס הוא שילוב מנצח בין שני ניגודים שמתמזגים יחדיו. מצד אחד, כפר דייגים שליו ואותנטי ומצד שני, אזור תיירות פופולארי ותוסס.
day
יום ד׳
פטמוס
הגעה בשעה 08:00 | הפלגה בשעה 18:00
פטמוס הוא אחד מאי יוון המקסימים, אי יווני שליו וציורי. פטמוס הוא מקום שנחשב לירושלים של הים האגאי. על האי הזה, נכתב חזון יוחנן הידוע כחזון אחרית הימים. פטמוס מהווה מוקד עלייה לרגל עבור נוצרים אורתודוקסים, אבל כל התיירים שגילו את פטמוס בלי קשר להילה הדתית שלה, נהנים משילוב מהפנט בין שמש זורחת, חול רך, חופים קסומים, בתים לבנים ואוכל משובח. התפאורה באי שובת לב: מפרצים מקסימים, צוקים, ים כחול שנראה מכאן אינסופי.
day
יום ה׳
כיף ובילויים בים
זה הזמן שלכם להנות מכל האטרקציות שהאוניית קראון איריס מציעה לכם: בריכה, ג'קוזי, דיוטי פרי, הופעות של צוות בידור ישראלי ובינלאומי וכו'
day
יום ו׳
חיפה
הגעה בשעה 08:00
day
anchor
למה לנסוע למלון מעבר לים
אם אפשר לבלות במלון על הים?
הפלגות הנופש של מנו ספנות
לטייל בכל העולם, בלי לצאת מהמלון!
חייגו אלינו עכשיו
8288*
ql
שעות פתיחה
סניף חיפה:
א' עד ה': 16:00 - 8:00
ו': סגור
סניף תל-אביב:
חייגו אלינו: *8288
סניף אשדוד:
חייגו אלינו: *8288