הפלגות נופש מחיפה 

הפלגות מחיפה עם מנו ספנות – השער לשייט בלתי נשכח

 

מתכננים הפלגה בלתי נשכחת לצבירת חוויות וזיכרונות נפלאים? פנינת הצפון חיפה מהווה את היעד האולטימטיבי להפלגות נופש באיי יוון הקסומים וביעדי אירופה הנחשקים.
נמל חיפה הוא המקפצה שלכם לשייט קסום עם מנו ספנות. לפניכם כל מה שחשוב לדעת על הנמל והפלגה משעריו.

מנו ספנות עם מגוון הפלגות מחיפה

להפלגה מהנה – להפליג בין דפי ההיסטוריה

הנמל הצפוני הנושק לים התיכון שוכן במפרץ טבעי ומוגן סמוך לציר הספנות הסואן בעולם ומציע שירותים מתקדמים לכל מי שבוחר לצאת ממנו להפלגות חלומיות.

נמל חיפה הוא נמל ותיק, שהחל בפעילותו הענפה עוד בתקופת המנדט הבריטי, אבל היה לכך תקדים. הרצל חוזה המדינה חזה בספרו המפורסם "אלטנוילנד", שחיפה תהפוך בבוא היום לעיר נמל חשובה וצדק בכך.
הבריטים ששלטו בזמנו בארץ החלו בהקמת הנמל ועם השנים הנמל חווה טלטלות דרמטיות לרבות המעפילים שעגנו וגורשו ממנו עד שעם הקמת מדינת ישראל בן גוריון הגיע לנמל חיפה והכריז עליו כנמל העברי החדש.
בהמשך הנמל כיכב כאתר היסטורי בכך שאירח את נשיא מצרים וכיום הוא מתפקד לשינוע סחורות וכמסלול יציאה לישראלים ותיירים שבוחרים להפליג מפתחו.


למעשה, על פי נתוני נמל חיפה, מאות אלפי מפליגים עוברים מדי שנה בטרמינל של הנמל שהוא היחיד במדינה ליציאת הפלגות בים התיכון.
הטרמינל מציע סביבה נעימה ממוזגת באווירה רגועה וכולל חנויות פטורות ממכס ואתרי הסעדה. הטרמינל המהווה נקודת זינוק להפלגה חלומית זכה, לפי נמל חיפה, באות מצוינות מאת אתר ”Advisor Trip ,זאת על פי דירוג של תיירים שהגיעו לנמל.

ההגעה לנמל חיפה נוחה לבאים מכל האזורים ומכל הכיוונים. ניתן להגיע ברכב פרטי וליהנות מחניונים מסודרים לטווח הארוך (כך שתוכלו לשוט בראש שקט) או בתחבורה ציבורית – רכבת או אוטובוסים. הטרמינל מקושר לעיר התחתית של חיפה וקרוב מאוד לתחנת הרכבת "חיפה-מרכז 8".


 

כיצד להגיע לנמל חיפה ולקראת מה להתכונן?
הפלגות נופש חלומיות עם מנו ספנות, חברת ספנות הנופש המובילה בישראל, יוצאות מנמל חיפה. למנו ספנות קו שיט סדיר מדי קיץ וכדאי להתעדכן מבעוד מועד במועדים ובזמנים וכמובן ביעדים המומלצים לפי הסגנון שלכם.
תוכלו לצפות בים הכחול ובחופים המטופחים למרגלותיו לפני שאתם נפרדים מהיבשה לטובת שייט קסום ומרגש בלב ים בדרך לאחד מהיעדים המבוקשים אליהם אפשר להפליג עם מנו ספנות.
לפני שיצאתם להפלגה, בדקו שהדרכון שלכם בתוקף של חצי שנה ממועד ההפלגה ואל תשכחו לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל במיוחד בתקופת הקורונה.
במידה ואינכם מקומיים – כדאי לתכנן מראש את הנסיעה לנמל חיפה לפי WAZE ולהגיע לפני על מנת לבצע צ'ק אין בנוחות וחלילה לא לפספס את היציאה. שימו לב שההפלגות יוצאות משער 5 בנמל. אם בכוונתכם להגיע עם רכב פרטי, תוכלו לנווט לכתובת העצמאות 65 בעיר.
במידה ואתם מגיעים ברכבת עליכם לרדת בתחנת חיפה מרכז השמונה ואם אתם מגיעים באוטובוס, עקבו אחר לוחות הזמנים ורשמו לעצמכם שקו 1 או 2 ממרכזית המפרץ או מרכזית חוף הכרמל מגיעים לנמל, אך ישנם אוטובוסים נוספים של חברת אגד שרלבנטיים להגעה.

תוכלו לארוז כאוות נפשכם כדי שכל המטען החשוב יהיה עמכם – בגדים להחלפה, נעליים נוחות להליכה למקרה שתרצו לחקור את היעד וכמובן, בגדי ים – בסיפון יש בריכה, ג'קוזי ובל נשכח את החופים המרהיבים ביעדים השונים. כדאי לארוז כל מה שתצטרכו כולל תרופות במידת הצורך ומשחקים לילדים אם אתם מגיעים בהרכב משפחתי.
היציאה מנמל חיפה נוחה להפליא ומכאן תשוטו להכיר מחוזות ייחודיים ושובו לחיפה ומשם לביתכם בשלווה ועם הרבה זיכרונות שצברתם במשך ההפלגה.

 

חייגו אלינו עכשיו
8288*
ql
שעות פתיחה
סניף חיפה:
א' עד ה': 16:00 - 8:00
ו': סגור
סניף תל-אביב:
חייגו אלינו: *8288
סניף אשדוד:
חייגו אלינו: *8288