להכיר את לינדוס - רודוס, מאחורייךבמזרח האי רודוס מחכה לכם הפתעה אמתית – לינדוס היפה והציורית. כאן המציאות עולה בקלות על כל דמיון – ניחוח כפרי של בתים מסוידים בלבן המתמזגים עם רחובות ססגוניים עם קשתות אבן, חופים מרהיבים ואתר ארכיאולוגי שאסור לפספס.

גולת הכותרת של לינדוס הוא האקרופוליס, אתר היסטורי שהקנה למקום את תהילתו. האקרופוליס הקדום שוכן על מצוק תלול ובו שלל שרידים ארכיאולוגיים המתארים היטב את תקופת הזהב של לינדוס, מהכנסייה הביזנטית ועד המצודה המרשימה, מקדשה של האלה אתנה ועמודי אבן מאסיביים משוחזרים.
יש כשתי דרכים מרכזיות להגיע לאקרופוליס - בטיפוס בעשרות המדרגות המפותלות או במסע קצרצר על חמורים בעלייה – נסיעה חווייתית להפליא שנמשכת עשר דקות בלבד.
בכל מקרה, האתר נחשב לאחד ההיילייטים ברודוס כולה במיוחד בשל הנוף הפנטסטי של הים הכחול שנשקף מלמעלה ושווה צילום.

קרוזים ללינדוס ורודוס

לינדוס תיקח אתכם אחורה במנהרת הזמן. בכל זאת, הגעתם לשעריו של כפר עתיק ששוכן במיקום גיאוגרפי ייחודי שמשפיע על האוויר בו - על צלע הר. בריזה מרעננת תפרע את שערכם, הניחוחות מהטברנות התוססות יבשמו את דרככם. תוכלו לשוטט ו"ללכת לאיבוד" בין הסמטאות, לגלות דוכנים וחנויות בוטיק אינטימיות המציעים מזכרות שונות בעבודת יד לצד שמני זית וסבונים מגולפים, תמונות וגלויות יפות מהאי הקסום ומלינדוס.

רשימת החופים של האזור כוללת נבחרת מכובדת של חופים מושקעים, ביניהם מככב החוף הראשי של לינדוס המצטיין בחול זהוב ושלל טברנות ססגוניות – ניתן לשדרג בספורט ימי ובעיקר סירות פדלים. וליצ'ה הוא חוף מומלץ נוסף - ארוך להפליא, מתוחזק היטב עם מיטות שיזוף להשכרה וכן אקשן ימי למי שמחפש אקסטרים לצד בטן-גב באוויר הפתוח. היתרון הבולט של לינדוס מעבר ליופי הנדיר שהיא מציעה טמון במיקומה הגיאוגרפי באקלים חם, כך שגם בחודשי הסתיו ניתן ליהנות כאן ימים שמשמיים ומזמן איכות בחופים.

חייגו אלינו עכשיו
8288*
ql
שעות פתיחה
סניף חיפה:
א' עד ה': 16:00 - 8:00
ו': סגור
סניף תל-אביב:
חייגו אלינו: *8288
סניף אשדוד:
חייגו אלינו: *8288