סיורי חוף מומלצים ביווןאין כמו לגלות את יוון דרך קרוז. ליהנות מזמן איכות מפנק באוניה ולהצטרף לסיורי חוף ביוון והאיים הקסומים. בהפלגות של מנו ספנות מציעים לכם בתוספת תשלום סיורי חוף חווייתיים ומרתקים. לפניכם 4 סיורי חוף מומלצים ביוון, שיחשפו בפניכם נופים, היסטוריה ותרבות. צאו לדרך.

סיורי חוף מומלצים במהלך הקרוז

חוויה עוצמתית באקרופוליס
במרכז ההיסטורי אתונה, מחכה האקרופוליס. שרידי ההתיישבות העתיקה החושפים את תקופת הזוהר של העיר. ביקור באקרופוליס הוא חוויה מרגשת בה הדמיון עובד שעות נוספות. האקרופוליס הוא מהאתרים הארכיאולוגיים החשובים והעתיקים ביותר ששרדו עד ימינו וכאן גם שוכן מקדש הפרתנון, הסמל של יוון העתיקה.
הפרנתון נבנה באמצע המאה ה-5 לפני הספירה כמחווה לאלה אתנה על ניצחונם של היוונים במלחמת פרס-יוון. גדולתו ויופיו עוצרי נשימה ואי אפשר להפסיק לצלם את מה שנחשב לפסגת האדריכלות היוונית.
הסיור באזור כולל גם התבוננות באצטדיון האולימפי בו התקיימו המשחקים האולימפיים ב-1986 וכן זמן חופשי לשופינג ושיטוטו באזור הפלאקה התוסס.

מנזרי מטאורה – ארכיטקטורה ורוחניות בחיק הטבע
המנזרים המפורסמים ביותר ביוון ואולי אף בעולם כולו הם מנזרי מטאורה. אלה מתוארים על ידי רבים כה-מקום הקסום, המיסטי ומעורר ההשראה ביותר ביוון כולה. סמל לארכיטקטורה והרצון של האדם להתחבר למשהו מעבר. המקום המבודד משלב נוף מרהיב ביופיו. המנזרים תלויים בין צוקים אדירים וניתן להתרשם בהם מהווי הנזירים החיים במקום ומאמנות הבנייה של התקופה הביזנטית. הסיור מלווה בנסיעה לאורכו של חבל תסליה המכונה "האסם של יוון" – השטחים החקלאיים מסביב והתפאורה האמנותית תוצרת הטבע מייצרים זיכרון בלתי נשכח. 

נפלאות העיר האבירים ברודוס
חלק בלתי נפרד מהביקור ברודוס מוקדש לעיר האבירים ההיסטורית ששרדה לאורך זמן. המקום נחשב לאתר מורשת עולמית של אונסק"ו, ניתן להיכנס לעיר משערים שונים ולגלות את ארמון ראשי המסדר, שכולל 150 חדרים עם עתיקות ופסיפס מרהיב, מוזיאון ביזנטי מרתק וכן את בית החולים של האבירים המשמש ביתו של המוזיאון הארכיאולוגי, שופע צמחי תבלין ריחניים. ניתן ממש לדמיין כיצד התאמנו וחיו כאן האבירים...הסיור כולל טיול לאורך חומות העיר העתיק, ביקור בכיכר היפוקראטס, מרכז העיר העתיקה, ביקור ברובע היהודי, כולל הסברים מעניינים על הקהילה היהודית. 

הקסם של דלוס
האי דלוס נחשב לאחד האתרים החשובים במיתולוגיה היוונית, ממש כאן על פי המיתולוגיה, נולד אפולו. האי הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית, הוא שופע אוצרות ארכיאולוגיים מיוחדים, כולל שדרת פסלי אריות מרשימים, בית כנסת שנחשב לאחד העתיקים בעולם ועוד שרידים מתקופות חיים שונות. הסיור כולל שייט לדלוס וגם זמן חופשי לשופינג בחורה השוקקת, בירת מיקונוס.

חייגו אלינו עכשיו
8288*
ql
שעות פתיחה
סניף חיפה:
א' עד ה': 16:00 - 8:00
ו': סגור
סניף תל-אביב:
חייגו אלינו: *8288
סניף אשדוד:
חייגו אלינו: *8288