חוויה תרבותית בהפלגה מוזיאונים מרתקים ששווים ביקורחוויה תרבותית בהפלגה מוזיאונים מרתקים ששווים ביקור

הליכה בשבילי ההיסטוריה, אוצרות שהתגלו מתחת לאדמה, תופעות טבע מסקרנות ויצירות אמנות מעוררות השראה. הפלגת נופש מהווה הזדמנות להכיר מוזיאונים מיוחדים ביעדים השונים. חלק מהיעדים מדמים הליכה במוזיאון פתוח עם ארכיטקטורה מיוחדת המגלמת עבר עשיר ובחלקם תיהנו מפסלים מרהיבים ברחובות, שיצרו אמנים, בדמותם של גיבורים היסטוריים או מיתיים.
לפניכם המלצה על 5 מוזיאונים שכדאי לראות ביעדים של מנו ספנות.

בעקבות האבירים במוזיאון הארכיאולוגי ברודוס
העבר המפואר של רודוס מתפרץ בשיא הדרו בביקור במוזיאון הארכיאולוגי ב"אי השמש". הוא ממוקם במבנה שהיה בעבר בית חולים של אבירי יוחנן הקדוש ומציג פריטים מרחבי רודוס ואיי יוון השונים. תוכלו לראות מגוון מונומנטים ביזנטיים, פסיפסים שהובאו מבזיליקה נוצרית, מצבות אבירים, פסלים מרהיבים, דיוקנאות רומיות ועוד. חוויה שתיקח אתכם אחורה במנהרת הזמן.

חוויה תרבותית בהפלגה רודוס

מכוניות מרשימות במוזיאון המוטורי בלימסול
חובבי הרכב, זה בשבילכם! המוזיאון המוטורי בלימסול הוא אחד ההיילייטים של העיר היפה אותה תפגשו בהפלגות נופש לקפריסין. המוזיאון מציג תצוגה מרהיבה של מכוניות היסטוריות וקלאסיות וכן תערוכות צילום, טיולים ואמנות המתחלפות מעת לעת. יש כאן מכוניות של אספנים כמו קאדילק מרהיבה, מכוניות מרוץ ועוד דגמים של מכוניות שמשקפים את האבולוציה שעברה תעשיית הרכב. הכינו את המצלמות!

יצירות מיוחדות במוזיאון לאמנויות יפות בהרקליון
הנופים המרהיבים של כרתים מעוררי השראה ועושים חשק לצייר אותם או לפחות ללכוד אותם בעין העדשה. אם תרצו להכיר מקרוב את האמנות של כרתים ואת האמנים שיצרו ויוצרים בזירה הקסומה של כרתים, תוכלו לעשות זאת בעת ביקור במוזיאון לאמנויות יפות בהרקליון. מוזיאון זה כולל תצוגות קבועות ומתחלפות של אמנים צעירים ובולטים בזירת האמנות המקומית.

נפלאות הבובות במוזיאון המריונטות בפלרמו
אי אפשר שלא להתאהב במוזיאון הבינלאומי למריונטות בפלרמו, סיציליה. מדובר במוזיאון קסום המציג אוסף עצום של בובות מריונטות ממדינות שונות כמו צרפת וייטנאם מתקופות חיים שונות. יש כאן בובות מימי הביניים, בובות מהמאה ה-16-18 מאיטליה, בובות מעיירות קטנות ועוד. היכונו לחוויה תיאטרלית יוצאת דופן.

העושר האמנותי של רומא במוזיאון הוותיקן ברומא

אחד המוזיאונים המפורסם באיטליה ובעולם כולו הוא מוזיאון הוותיקן. קשה לתאר במילים את החוויה הייחודית שמחכה לכם כאן. הקומפלקס כולל מספר מוזיאונים והיכלים עם יצירות אמנות וממצאים ארכיאולוגיים, ביניהם גלריית ציורים, אוסף אמנות דתית בת זמננו וכמובן, הקפלה הסיסטינית.

להפלגת נופש מיוחדות למגוון יעדים לחץ כאן

חייגו אלינו עכשיו
8288*
ql
שעות פתיחה
סניף חיפה:
א' עד ה': 16:00 - 8:00
ו': סגור
סניף תל-אביב:
חייגו אלינו: *8288
סניף אשדוד:
חייגו אלינו: *8288