חוויה תרבותית בהפלגה מוזיאונים מרתקים ששווים ביקור בעונת ההפלגות 2022חוויה תרבותית בהפלגה מוזיאונים מרתקים ששווים ביקור

הליכה בשבילי ההיסטוריה, אוצרות שהתגלו מתחת לאדמה, תופעות טבע מסקרנות ויצירות אמנות מעוררות השראה. הפלגת נופש מהווה הזדמנות להכיר מוזיאונים מיוחדים ביעדים השונים. חלק מהיעדים מדמים הליכה במוזיאון פתוח עם ארכיטקטורה מיוחדת המגלמת עבר עשיר ובחלקם תיהנו מפסלים מרהיבים ברחובות, שיצרו אמנים, בדמותם של גיבורים היסטוריים או מיתיים.
לפניכם המלצה על 2 מוזיאונים שכדאי לראות ביעדים של מנו ספנות בעונת ההפלגות 2022

בעקבות האבירים במוזיאון הארכיאולוגי ברודוס
העבר המפואר של רודוס מתפרץ בשיא הדרו בביקור במוזיאון הארכיאולוגי ב"אי השמש". הוא ממוקם במבנה שהיה בעבר בית חולים של אבירי יוחנן הקדוש ומציג פריטים מרחבי רודוס ואיי יוון השונים. תוכלו לראות מגוון מונומנטים ביזנטיים, פסיפסים שהובאו מבזיליקה נוצרית, מצבות אבירים, פסלים מרהיבים, דיוקנאות רומיות ועוד. חוויה שתיקח אתכם אחורה במנהרת הזמן.

חוויה תרבותית בהפלגה רודוס

מכוניות מרשימות במוזיאון המוטורי בלימסול
חובבי הרכב, זה בשבילכם! המוזיאון המוטורי בלימסול הוא אחד ההיילייטים של העיר היפה אותה תפגשו בהפלגות נופש לקפריסין. המוזיאון מציג תצוגה מרהיבה של מכוניות היסטוריות וקלאסיות וכן תערוכות צילום, טיולים ואמנות המתחלפות מעת לעת. יש כאן מכוניות של אספנים כמו קאדילק מרהיבה, מכוניות מרוץ ועוד דגמים של מכוניות שמשקפים את האבולוציה שעברה תעשיית הרכב. הכינו את המצלמות!

 

להפלגת נופש מיוחדות למגוון יעדים לחץ כאן

חייגו אלינו עכשיו
8288*
ql
שעות פתיחה
סניף חיפה:
א' עד ה': 16:00 - 8:00
ו': סגור
סניף תל-אביב:
חייגו אלינו: *8288
סניף אשדוד:
חייגו אלינו: *8288