לצאת לחופשה אחרי החגיםלפניכם מספר סיבות טובות לחופשה משתלמת ומהנה אחרי החגים.

המחירים יורדים

עלות משתלמת מהווה יתרון בולט לחופשה אחרי החגים. על פי השוואות מחירים, ניתן לחסוך כסף רב בהזמנת הפלגה אחרי החגים, זאת מבלי להתפשר על האיכות הגבוהה ביותר.
שלוש ארוחות כשרות ביום בחוויה קולינרית משובחת, תכנית בידור מפתיעה עתירה בפעילויות לכל המשפחה, מתקני נופש מפנקים. האונייה היא אותה אונייה מפוארת, הסטנדרט גבוה להפליא ממש כמו בחגים ורק המחירים יותר נמוכים. אל תפספסו הזדמנות להוזיל עלויות בחופשה וליהנות ממחירים מיוחדים ששמורים רק להפלגות שלאחר החגים.

העומס, מאחוריכם

העונה החמה ועונת החגים נחשבות לתקופות פופולאריות וצפופות במיוחד ואילו אחרי החגים, הלחץ והעומס יורדים וניתן ליהנות מאווירה שלווה יותר במהלך החופשה וביעדים עצמם. התורים מתקצרים, יש אפשרות להספיק לראות יותר אתרי תיירות ולמקסם את זמן האיכות במהלך סיורי החוף, שייקחו אתכם להכרות מרתקת עם כפרים ציוריים, מרכזים מעניינים, שמורות טבע מרהיבות.

לא מתפשרים על מיקומים וחופשות
בתקופות של חופשות מרוכזות וחגים הביקושים עולים באופן משמעותי וכתוצאה מכך, מאתגר יותר לבצע הזמנה לחדר המבוקש, בתאריך המבוקש, ליעד המועדף. על אחת כמה וכמה אם לא הבטחתם מקומות מראש. אחרי החגים עומדות בפניכם יותר אופציות לתמרון ובחירה הן באונייה עצמה והן ביעדים. אתרי התיירות אף הם מתרוקנים אחרי החגים – כבר לא חייבים להזמין מקום בטברנה מומלצת או במועדון טרנדי.

לא מחכים לחג הבא

במידה ולא התאפשר לכם לצאת לנופש בחגים או אתם פשוט מעוניינים לנפוש שוב בקרוב, אין שום סיבה שתחכו לחופשה הבאה. מוזמנים ליזום חופשה בסגנון שלכם ובזמן הנוח לכם ביותר.
לא תמיד מתאים לנו לקחת חופש כשכולם בחופש ולפעמים ברצוננו לנפוש במועדים שחשובים לנו באופן אישי כמו יום הולדת, יום נישואין, בר/בת מצווה, ירח דבש וכדומה. הזמינו חופשה שתשתלב לכם בלו"ז ותיהנו מכל הבונוסים שנלווים לנופש אחרי החג.

חושפה אחרי החגים

 

חייגו אלינו עכשיו
8288*
ql
שעות פתיחה
סניף חיפה:
א' עד ה': 16:00 - 8:00
ו': סגור
סניף תל-אביב:
חייגו אלינו: *8288
סניף אשדוד:
חייגו אלינו: *8288